APC SRT1500XLI zasilacz UPS Podwójnej konwersji (online) 1,5 kVA 1500 W
Symbol: SRT1500XLI
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 9033.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności w celu realizacji usług. Korzystanie z witryny oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SRT1500XLI
Dostępność: Mało 9 szt.
Cena: 9033.00
| Specyfikacja | |
| Słyszalny alarm | Tak |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 275 V |
| Awaryjne wyłączenie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa | 40/70 Hz |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1,5 kVA |
| Przebieg falowy | Sinus |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 100 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 220 V |
| Współczynnik szczytu | 3:1 |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 240 V |
| Topologia UPS | Podwójnej konwersji (online) |
| Wartość znamionowa udaru energii | 432 J |
| Moc rzeczywista | 1500 W |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Długość kabla | 1,83 m |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 432 mm |
| Głębokość produktu | 505 mm |
| Waga produktu | 20,5 kg |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 95% |
| Wysokość opakowania | 246 mm |
| Głębokość opakowania | 749 mm |
| Szerokość opakowania | 594 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29,6 kg |
| Dołączona karta zarządzająca | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | CE, EAC |
| Port SmartConnect | Nie |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RJ-45 |
| Port USB | Tak |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| SmartSlot | Tak |
| Ilość gniazd sieciowych | 6 x gniazdo sieciowe |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Czas ładowania | 3 h |
| Żywotność baterii (max) | 5 lat |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 2573,19 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Produktów na palecie | 12 szt. |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | Green Premium |
| Szerokość | 750mm |
| Długość | 240mm |
| Wysokość | 600mm |
• Urządzenie należy stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, aby uniknąć przegrzania.
• Przechowywać z dala od źródeł ognia i wody.
• Nie wolno demontować obudowy urządzenia, może grozić porażeniem prądem.